Abychom Vám co nejvíce zpříjemnili zážitek z tipování, používáme soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.    Další informace

Tipující za dnešní utkání

Girona - Barcelona   23.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. teil5 PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
2. Jakob KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
3. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
4. Fifinka BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
5. Lucinka HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
6. Kluk OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
7. Macinda HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
8. Naruš OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
9. JuRi RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
10. hujer POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
11. Potenkin RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
12. Marťas BAR NA BAZÉNU, JIHLAVA  
13. May RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
14. vlnka HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
15. Pochciplot RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
16. Spacaj BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
17. dusan HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
18. falduška TWIN BAR, CHOMUTOV  
19. Spartan2 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
20. pruchyc HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
21. Dragan RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
22. marpo123 POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
23. Luci.je S - BAR 5, KROMĚŘÍŽ  
24. Joey VE DVORKU 2, NÝŘANY  
25. Cvaky VE DVORKU 2, NÝŘANY  
26. Makki ORIGINÁL 1869 - KULTURNÍ DŮM JAS, PLZEŇ - VÝCHODNÍ PŘEDMĚSTÍ  
27. Meda POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
28. Sanny73 TIPSPORT, FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - FRÝDLANT  
29. Ella HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
30. Anička KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
31. bohemians1905 KRIJCOS HRNČÍŘSKÁ, ÚSTÍ NAD LABEM - CENTRUM  
32. Waldemar U TALENTA 4, LIBEREC I-STARÉ MĚSTO  
33. Čouda MODŘANSKÁ ARCHA, PRAHA 4 - MODŘANY  
34. LudvikXIV OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
35. Nihilatt ORIGINÁL 1869 KATEŘINA 2, CHRUDIM - CHRUDIM III  
36. milano HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
37. Peca11 POD LÉKÁRNOU, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ  
38. LAZIO79 SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
39. Jirka 89 BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
40. bobanowski RESTAURACE U ŠMUCRŮ, ROZTOKY  
41. Pixie EURO BAR - MORAVA, KARLOVY VARY - STARÁ ROLE  
42. Eda ACS ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
43. Koudyxxl HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
44. Patrik RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
45. Veronica.mar S - BAR 5, KROMĚŘÍŽ  
46. FSB Karmento BAR FANTASIE, PRAHA 9 ČERNÝ MOST  
47. Emil RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
48. panda HOSTINEC U BRÁNY 3, VELKÉ MEZIŘÍČÍ  
49. Valda BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
50. Zed PIVNÍ BAR HŘÍBEK, ŽATEC  
51. cico BAR FANTASIE, PRAHA 9 ČERNÝ MOST  
52. Kema OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
53. Albos HOSTINEC NA HŘIŠTI, OKŘÍŠKY  
54. pista KLUBOVNA FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ, POŘÍČANY  
55. jjaajjii SPORT KLUB TENISOVÉ KURTY, PRAHA 10 - KOLOVRATY  
56. SLukas RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
57. Biskyt PIVNICE PANNINI 4, PLZEŇ - HRADIŠTĚ  
58. PV13 U HRNEČKŮ, KOSTELNÍ RADOUŇ  
59. Martins ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
60. KubaJZ RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
61. Admiral KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
62. Lucas RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
63. Kufr SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
64. tacmud HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
65. Tonny RESTAURACE U ANDĚLA 2, KROMĚŘÍŽ  
66. Seruty HOSPŮDKA V ALEJI, PRAHA 10 - STRAŠNICE  
67. Milan RESTAURACE ŽELIVKA 2, PRAHA 4 - MODŘANY  
68. Ferrari RESTAURACE U PUŠTÍKA, TACHOV  
69. Lukas NON STOP BAR 2, JESENICE  
70. Pepa RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
71. Marco TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
72. Gabro8 KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
73. Veronika31 RESTAURACE RACEK 2, CHROPYNĚ  
74. jasmina HOSPŮDKA U SOJKY, NEDAKONICE  
75. maracom RESTAURACE NA HŘIŠTI, ČESKÁ SKALICE  
76. Zrzina PIVNICE PIVNÍ POHOTOVOST, FRÝDEK-MÍSTEK - MÍSTEK  
77. HalitoZ PIVNÍ BAR, ČESKÉ BUDĚJOVICE  
78. Puškin RESTAURACE PUŠKIN, PRAHA 4 - SPOŘILOV  
79. Ušák JOBE BAR CLUB HERNA, KRUPKA  
80. Krikri KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
81. Sigi HOSTINEC U ŠTÝBLERŮ, MNICHOVO HRADIŠTĚ  
82. Dian HOSTINEC HUBERTUS, DOMAŽLICE - BEZDĚKOVSKÉ PŘEDMĚSTÍ  
83. Nunca RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
84. Vetrak RESTAURACE U VĚTRÁKA, LOSINÁ  
85. Majk ORIGINAL 1869 GASTRONOM, PRAHA 5 - NOVÉ BUTOVICE  
86. 776275786 U BERANA, VÍTKOV  
87. Edems HOSPŮDKA NA SYNOTU, ŽATEC  
88. trsak6 KULEČNÍK - DŘEVÁK, SUŠICE II  
89. Madik PIVNICE REBEL 2, HORNÍ SLAVKOV  
90. Koryslav SPORT BAR NA RŮŽKU 3, HORNÍ BŘÍZA  
91. Kraťas HOSTINEC U ŠTÝBLERŮ, MNICHOVO HRADIŠTĚ  
92. Koudy24 RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
93. Nakeřska hospudka NÁKERSKÁ HOSPODA, NÁKŘÍ  
94. kubalda MOTOREST 6, KAZNĚJOV  
95. Paloš HOSTINEC U BUVOLA 2, BŘECLAV - CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES  
96. Miro RESTAURACE U UČÍKŮ, VRCHLABÍ  
97. lalas RESTAURACE SPORT, CHEB  
98. Petr RESTAURACE U CVIČÁKU, LIBEREC XIV-RUPRECHTICE  
99. Digi PIVNÍ BAR DOMINO, CHOMUTOV  
100. Slávista KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
101. Palousek BAR-RESTAURANT ALKA, BROUMOV - NOVÉ MĚSTO  
102. Fanynn RESTAURACE U MACHŮ 2, BŘECLAV - POŠTORNÁ  
103. Boban KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
104. Vvéčko POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
105. Kikina HOSTINEC NA LAZARCE 6, NÝŘANY  
106. František Dobrota RESTAURACE U LIBORA, SÁZAVA  
107. Kolousek PIVNICE KOZEL 2, PRAHA 4 - CHODOV  
108. Pitr NA ROZCESTÍ 1, TĚŠETICE  
109. Kalhuta KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
110. Martin SPORT BAR CANADA 3, KROMĚŘÍŽ  
111. endru10 KLUBOVNA, VELKÉ MEZIŘÍCÍ  
112. Bigben SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
113. Richa RESTAURACE U DVOU ŠEVCŮ, PLZEŇ - JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ  
114. Dušan RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
115. Pecold SPORT BAR CANADA 3, KROMĚŘÍŽ  
116. Štefi BAR TABARIN, CHOMUTOV  
117. Akcurk VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
118. watta RESTAURACE METEOR, VRATIMOV  
119. Karel163 RESTAURACE SPORT 5, MIŘETICE  
120. Milaano HOSTINEC U ANDĚLA, PROSTĚJOV  
121. fandys RESTAURACE RAJČE 3, TEPLICE  
122. Marphy2 KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
123. wu63 HOSPŮDKA NA SYNOTU, ŽATEC  
124. Marphy KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
125. Marphy3 KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
126. Filda BAR U VOČKA, VELICHOVKY  
127. Fik OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
128. Michal RESTAURACE ŽELIVKA 2, PRAHA 4 - MODŘANY  
129. Albi ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
130. prase KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
131. MiraJande HOSPODA U ZVONA 2, OTROKOVICE  
132. Kikina RESTAURACE U STARÝHO SLONA, PARDUBICE - POLABINY  
133. Hetfielf RESTAURACE SINEMA 3, ŽIROVNICE  
134. kubajs ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
135. Pope22 SPORTEX M+M JUŘIČKOVI, HORNÍ LIDEČ  
136. Hafan BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
137. Zela ORIGINÁL 1869 KATEŘINA 2, CHRUDIM - CHRUDIM III  
138. Effe7 PIVNÍ BAR DOMINO, CHOMUTOV  
139. Kosan BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
140. Spok9 U KOTHERŮ, NYMBURK  
141. Rimalka HOSTINEC NA BETÁNI 3, PRAHA 4 - KUNRATICE  
142. Pokemon RESTAURACE TUNEL, PLZEŇ - LOBZY  
143. Slava67 PIVNICE KORUNA 2, ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM  
144. Skoty100 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
145. Hraby HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
146. Ketty RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
147. Pbtabor NA BEČVÁRNĚ, TÁBOR  
148. Jelen KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
149. Rixter KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
150. Jakub Pazderník PIVNICE KORUNA 2, ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM  
151. Pecka PIVNICE U HVĚZD 4, TEPLICE - TRNOVANY  
152. Ares BAR TABARIN, CHOMUTOV  
153. Spartal HOTEL U BROUČKA, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ  
154. Lukasrypka JOBE BAR CLUB HERNA, KRUPKA  
155. foly RESTAURACE U PUŠTÍKA, TACHOV  
156. Makes ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
157. Weber team VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
158. Pláňa GLADIÁTOR GAMES, ČESKÉ BUDĚJOVICE  
159. Pavlína PIVNICE NAŠE, MOST – RUDOLICE  
160. Schmitke ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
161. Lichty93 RESTAURACE ZIMNÍ STADION 3, CHOCEŇ  
162. chrochna RESTAURACE ŽELEZNÁ 3, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
163. Danielson HOSPODA U NÁS, VALAŠSKÁ POLANKA  
164. Nogi PIVNÍ BAR, ALBRECHTICE  
165. Peppino58 SNACK PIVNICE HÁJEK, DOBŘANY  
166. Miluška SPORT KLUB TENISOVÉ KURTY, PRAHA 10 - KOLOVRATY  
167. Homeer22 SPORT BAR, RAKOVNÍK II  
168. Sago HOSTINEC NA BETÁNI 3, PRAHA 4 - KUNRATICE  
169. Robin18 JOBE BAR CLUB HERNA, KRUPKA  
170. Amalka BAR NA BAZÉNU, JIHLAVA  
171. Rudas HOSPODA U ZVONA 2, OTROKOVICE  
172. Kubeš HOSPODA NA STAĎÁKU, SADSKÁ  
173. Tazmánka BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
174. Hrouzek RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
175. Antikometak OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
176. Patrik Chalupa KLUBOVNA, VELKÉ MEZIŘÍCÍ  
177. Cipi PIVNICE NA RŮŽKU 2, PŘÍBRAM IV  
178. Jiri RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
179. Patrik HOSTINEC HUBERTUS, DOMAŽLICE - BEZDĚKOVSKÉ PŘEDMĚSTÍ  
180. nováček RESTAURACE SPORT, CHEB  
181. stradal RESTAURACE SPORT, CHEB  
182. Nesty RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
183. drožík RESTAURACE SPORT, CHEB  
184. Kraťas NA ŠIKMÉ PLOŠE, NOVÝ JIČÍN  
185. Gazo RESTAURACE SINEMA 3, ŽIROVNICE  
186. Kondy007 RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
187. pája RESTAURACE SPORT, CHEB  
188. američan RESTAURACE SPORT, CHEB  
189. historik RESTAURACE SPORT, CHEB  
190. Sada76 HOSPODA NA KŘIŽOVATCE, ROSICE  
191. Martas OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
192. Bedrunka HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
193. Nuna 1 RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
194. rysík RESTAURACE SPORT, CHEB  
195. harýsek RESTAURACE SPORT, CHEB  
196. leala NA BEČVÁRNĚ, TÁBOR  
197. sekera RESTAURACE SPORT, CHEB  
198. jelen RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
199. motasí RESTAURACE SPORT, CHEB  
200. Zdenda PIVNICE DOMEČEK 3, BRNO - BYSTRC  
201. sidy10 RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
202. mot RESTAURACE SPORT, CHEB  
203. cutu1 RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
204. moro RESTAURACE SPORT, CHEB  
205. Prochy SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
206. ornas RESTAURACE SPORT, CHEB  
207. kočka RESTAURACE SPORT, CHEB  
208. Jitrnice RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
209. Martin PIVNICE APOLLO 3, PLZEŇ - SKVRŇANY  
210. Chebák KULEČNÍK - DŘEVÁK, SUŠICE II  
211. Celnik KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
212. Náčelník VE DVORKU 2, NÝŘANY  
213. EDA SPORT BAR CANADA 3, KROMĚŘÍŽ  
214. Fanny HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
215. tobo RESTAURACE SPORT, CHEB  
216. Tomtom CABARET CAFÉ BAR, OLOMOUC  
217. Penkyc SPORT KLUB TENISOVÉ KURTY, PRAHA 10 - KOLOVRATY  
218. p.b.c.h. PIVNICE APOLLO 3, PLZEŇ - SKVRŇANY  
219. Slovak 20 KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
220. Ondra9412 RESTAURACE SPORT 5, MIŘETICE  
221. martin76 PIVNICE SEVERKA 3, HAVÍŘOV - MĚSTO  
222. Gate OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
223. Lopezfil8 HOSTINEC U ŠTÝBLERŮ, MNICHOVO HRADIŠTĚ  
224. Kometak HOSPODA U ZVONA 2, OTROKOVICE  
225. tabarin1 BAR TABARIN, CHOMUTOV  
226. Hancik RESTAURACE SPORT, SUŠICE II  
227. Iveta SPORT KLUB TENISOVÉ KURTY, PRAHA 10 - KOLOVRATY  
228. Statlař PIVNICE KRČEK 2, UHERSKÉ HRADIŠTĚ  
229. becker PIVNICE KRČEK 2, UHERSKÉ HRADIŠTĚ  
230. Vena ŠVEJK RESTAURANT, HRANICE I-MĚSTO  
231. Beny RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
Leicester - Liverpool   23.09. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Tesina BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. P.nail RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
3. Bejk HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
Connacht Rugby - Cardiff Blues   23.09. 16:15

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Gloucester Rugby - Worcester Warriors   22.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Terka RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
2. jirzizu RESTAURACE U CVIČÁKU, LIBEREC XIV-RUPRECHTICE  
Lille - Monaco   22.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Kluk OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. jardaspartan POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
3. Fischa KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec   21.09. 17:10
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. FLOW PIVNICE RADEGAST, BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV -  
2. combat SPORTEX M+M JUŘIČKOVI, HORNÍ LIDEČ  
3. Faboš PIVNICE KRČEK 2, UHERSKÉ HRADIŠTĚ  
1. SC Znojmo FK - AC Sparta Praha   20.09. 18:15
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. May RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
2. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Jitka KLUBOVNA FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ, POŘÍČANY  
Leicester City FC - Liverpool FC   19.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Sundance Sid VE DVORKU 2, NÝŘANY  
2. Spartan1 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Kudlička SPORT KLUB TENISOVÉ KURTY, PRAHA 10 - KOLOVRATY  
Valencia - Málaga   19.09. 20:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Espanyol - Celta Vigo   18.09. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
2. Tlak SPORTEX M+M JUŘIČKOVI, HORNÍ LIDEČ  
3. M1100ob7iqop9b8 STARWIN HERNA BAR, LEDEČ NAD SÁZAVOU  
FC Viktoria Plzeň - FC Falstav Zlín   18.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. matkadraku :D NA ROZCESTÍ 1, TĚŠETICE  
2. maf HOSPŮDKA NA HŘIŠTI 3, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  
3. Pepino HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha   17.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. KuryBosna OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
3. Gaza PIVNÍ BAR 11, PRAHA 4 - CHODOV  
HC VERVA Litvínov - HC Olomouc   17.09. 17:45
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Mirda1 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
Formule 1 VC Singapuru   17.09. 14:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Koma BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Kosmonaut POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
3. Coco APOLLO, ŽATEC  
Atlético Madrid - Málaga CF   16.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Vyčepak HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. Jirka 89 BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
MFK Karviná - SK Sigma Olomouc   16.09. 17:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

AFC Bournemouth – Brighton   15.09. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. AMG BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Bejk HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Trny42 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
Northampton Saints - Bath Rugby   15.09. 20:40

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

FC Steaua – FC Viktoria Plzeň   14.09. 21:05
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Caly KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
2. Fischa KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
3. giovinco KLUBOVNA, VELKÉ MEZIŘÍCÍ  
SK Slavia Praha - Maccabi Tel Aviv FC   14.09. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Kish BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Trny42 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
3. Rozmix HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
Liverpool FC - Sevilla FC   13.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Master HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
2. Ovečka HOTEL PANSKÝ DŮM 7, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  
3. Hujer HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
FC Barcelona - Juventus Turín   12.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Shrek76 RESTAURACE NA RŮŽKU, DOBŘANY  
2. Joey VE DVORKU 2, NÝŘANY  
3. Eda ACS ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov   12.09. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Sundance Sid VE DVORKU 2, NÝŘANY  
2. Birkow RESTAURACE U LVA 2, HRADEC KRÁLOVÉ  
3. chose SPORT KLUB TENISOVÉ KURTY, PRAHA 10 - KOLOVRATY  
FK Příbram - SK Dynamo České Budějovice   11.09. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Jedle RESTAURACE U ČÁMRSE, PRAHA 4 - CHOLUPICE  
2. Příchovice1 PŘÍCHOVICKÁ HOSPŮDKA 3, KOŘENOV - PŘÍCHOVICE  
3. Bertoluci PŘÍCHOVICKÁ HOSPŮDKA 3, KOŘENOV - PŘÍCHOVICE  
AC Sparta Praha - MFK Karviná   10.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. hajeci ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
2. abuk RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
3. simi CLUB P&P, BĚLÁ NAD RADBUZOU  
HC Sparta Praha - HC Dukla Jihlava   10.09. 15:05
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. veny vanyak ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
2. Spartan5 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. WEO BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Burnley - Crystal Palace   10.09. 14:30
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Dragan RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
2. Kamzíci RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
3. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
Stoke City - Manchester United   09.09. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. marpo123 POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
2. Carlos HOSPŮDKA V ALEJI, PRAHA 10 - STRAŠNICE  
3. Spacaj BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha   09.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Johny JOBE BAR CLUB HERNA, KRUPKA  
2. Koci HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
3. h0nz1k HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň   09.09. 16:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Kodl99 PIVNICE DRUŽBA, PRACHATICE II  
2. Adioscz VE DVORKU 2, NÝŘANY  
3. Romek RESTAURACE U ANDĚLA 2, KROMĚŘÍŽ  
Sale Sharks - Newcastle Falcons   08.09. 20:45

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Slovan - Neftekhimik   08.09. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. Trny42 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. Skálička DOBRÁ SPOLEČNOST, PRAHA 10 - HORNÍ MĚCHOLUPY  
3. Plha RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec   08.09. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda
1. tvrdasek BAR NA BAZÉNU, JIHLAVA  
2. Camrs77 RESTAURACE U ČÁMRSE, PRAHA 4 - CHOLUPICE  
3. Projda RESTAURACE U PAVLÍČKŮ, KOLÍN VI  
Sdílej Ligu hospod se svými kamarády na