Abychom Vám co nejvíce zpříjemnili zážitek z tipování, používáme soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.    Další informace

Tipující za dnešní utkání

FC Viktoria Plzeň - FCSB   23.11. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Necasinho SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. KDR BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Tonička Panenková PIVNICE ČEWA, KADAŇ  
4. Naruš OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
5. Prazak VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
6. W4RT1N BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
7. AntiFCVP HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
8. Šima PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
9. La petit MODŘANSKÁ ARCHA, PRAHA 4 - MODŘANY  
10. Judeslavie HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
11. Kraťas NA ŠIKMÉ PLOŠE, NOVÝ JIČÍN  
12. Joura HOSTINEC NA HŘIŠTI, OKŘÍŠKY  
13. Spartan1 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
14. Acs HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
15. Vymrdanec HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
16. ja4da U HRNEČKŮ, KOSTELNÍ RADOUŇ  
17. Zelik15 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
18. Macinda HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
19. svpbanik KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
20. Jirka 89 BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
21. Sparta37 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
22. Antony SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
23. Plotice1 BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
24. Zelik1 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
25. Podplukovník BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
26. Anička KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
27. King HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
28. Petrjedna APOLLO, ŽATEC  
29. Chospil HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
30. Wena RESTAURACE NA STARÉ KOVÁRNĚ 4, HOMOLE  
31. vaclav POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
32. red devil orlova PIVNICE CENTRUM, ORLOVÁ - LUTYNĚ  
33. APOLLO 10 APOLLO, ŽATEC  
34. Babi NÁKERSKÁ HOSPODA, NÁKŘÍ  
35. Zelik21 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
36. Mazanej HOSTINEC U KADŮ 2, LANŠKROUN - OSTROVSKÉ PŘEDMĚSTÍ  
37. Supik VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
38. leala NA BEČVÁRNĚ, TÁBOR  
39. Červená Karkulka APOLLO, ŽATEC  
40. rada VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
41. Lundgren VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
42. zdravotik VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
43. lada VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
44. dzery VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
45. Severka APOLLO, ŽATEC  
46. Alan VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
47. Fik KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
48. Šelma VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
49. Pekar VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
50. Kráca VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
51. 40lh APOLLO, ŽATEC  
52. Ferdys VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
53. Kemílek RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
54. Nemec VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
55. KubaJZ RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
56. Janulinka111 HOSPŮDKA METEOR, KARLOVY VARY  
57. Lucas84 SAMURAJ BEER PUB, OLOMOUC - NOVÁ ULICE  
58. Mates85 U EDISONA 1, OSTRAVA - HRABŮVKA  
59. Hejdik RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
60. Frajirek APOLLO, ŽATEC  
61. APOLLO 20 APOLLO, ŽATEC  
62. APOLLO 22 APOLLO, ŽATEC  
63. Gól KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
64. Kurvicka APOLLO, ŽATEC  
65. APOLLO 26 APOLLO, ŽATEC  
66. Prdelka APOLLO, ŽATEC  
67. 26lh APOLLO, ŽATEC  
68. Baník RESTAURACE NA HŘIŠTI, ČESKÁ SKALICE  
69. APOLLO6 APOLLO, ŽATEC  
70. Frajerka APOLLO, ŽATEC  
71. Barelína APOLLO, ŽATEC  
72. Honzik apollo APOLLO, ŽATEC  
73. Šelma APOLLO, ŽATEC  
74. Sumec KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
75. Jedlička APOLLO, ŽATEC  
76. Hanka APOLLO, ŽATEC  
77. APOLLO 15 APOLLO, ŽATEC  
78. Boxer APOLLO, ŽATEC  
79. Pedro PIVNICE U HUBATKŮ, PRAHA 9 - VYSOČANY  
80. Dresden BAR TABARIN, CHOMUTOV  
81. tabarin BAR TABARIN, CHOMUTOV  
82. slovan12 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
83. mourek KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
84. Zlatan ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
85. Alanas ŠVEJK RESTAURANT, HRANICE I-MĚSTO  
86. Eni HOSPŮDKA U SOJKY, NEDAKONICE  
87. Kefa HOSPŮDKA U SOJKY, NEDAKONICE  
88. Blondee KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
89. Martas HOSTINEC U HERČÍKŮ, PRAHA 9 - ČAKOVICE  
90. Španěl HOSPŮDKA U SOJKY, NEDAKONICE  
91. Radim ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
92. kuba10 KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
93. viktorian4 KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
94. Koudyxxl HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
95. Kája ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
96. Liloušek NA BEČVÁRNĚ, TÁBOR  
97. Vizír "50" KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
98. Igame SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
99. maik10 POD LÉKÁRNOU, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ  
100. Viktorka KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
101. Čmelda KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
102. Namor RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
103. svejk ŠVEJK RESTAURANT, HRANICE I-MĚSTO  
104. 13lh APOLLO, ŽATEC  
105. 11lh APOLLO, ŽATEC  
106. velkej sparťan RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
107. mychcemetitul RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
108. Zela ORIGINÁL 1869 KATEŘINA 2, CHRUDIM - CHRUDIM III  
109. Milaano HOSTINEC U ANDĚLA, PROSTĚJOV  
110. navždysparťan RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
111. 7lh APOLLO, ŽATEC  
112. Jarda Z NÁKERSKÁ HOSPODA, NÁKŘÍ  
113. Chebák KULEČNÍK - DŘEVÁK, SUŠICE II  
114. Kulečník Dřevák KULEČNÍK - DŘEVÁK, SUŠICE II  
115. Naty NA BEČVÁRNĚ, TÁBOR  
116. ton PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
117. Birokrat RESTAURACE SINEMA 3, ŽIROVNICE  
118. Štefi BAR TABARIN, CHOMUTOV  
119. Ivčann BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
120. logan BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
121. luckyloser RESTAURACE METEOR, VRATIMOV  
122. Lukášek ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
123. Olívie ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
124. Maewerik RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
125. Anička BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
126. Petra3311 KULEČNÍK - DŘEVÁK, SUŠICE II  
127. Malej Gardner ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
128. Banan RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
129. Kolda ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
130. Ivanka49 U HRNEČKŮ, KOSTELNÍ RADOUŇ  
131. Miro RESTAURACE U UČÍKŮ, VRCHLABÍ  
132. Evženka BAR TABARIN, CHOMUTOV  
133. Slabak RESTAURACE U CVIČÁKU, LIBEREC XIV-RUPRECHTICE  
Juventus FC - FC Barcelona   22.11. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. FOFl HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
2. kosa VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
3. Pírko HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
Sevilla FC - Liverpool FC   21.11. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Spartan4 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
2. 10pivek SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
3. Treblinka RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
Brighton & Hove Albion FC - Stoke City   20.11. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Pírko18 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
2. losos HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Sumec HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno   19.11. 16:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. JiriKuri OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Ferdys VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
3. Lín BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
1.FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň   18.11. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Křivoš OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. bleky VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
3. Antonín Panenka PIVNICE ČEWA, KADAŇ  
Arsenal FC - Tottenham Hotspur   18.11. 13:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Martina MOTOREST 6, KAZNĚJOV  
2. Acs HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
3. Mirda HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
Gloucester Rugby - Saracens   17.11. 20:40
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Supik VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
2. Zelik6 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
3. lamik BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
BK Mladá Boleslav - Mountfield HK   17.11. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. jana22 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
2. Voza HOSTINEC NA HŘIŠTI, OKŘÍŠKY  
3. géčko PIVNICE ČEWA, KADAŇ  
Severstal Čerepovec - Avtomobilist Jekatěrinburg   16.11. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. srdicko HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. Honza SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
3. Milan RESTAURACE ŽELIVKA 2, PRAHA 4 - MODŘANY  
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov   15.11. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Roger SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Lucinka HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
3. Coco APOLLO, ŽATEC  
Anglie - Brazílie   14.11. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Vajo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
2. Pírko2 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
3. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
USK Praha - SLUNETA Ústí nad Labem   13.11. 20:30

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Slovan - Salavat Yuleav   13.11. 19:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Janča TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Tesina BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Jira VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
Formule 1 VC Brazílie   12.11. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Naruš OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Janča HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Pepino HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
Finsko - Kanada   12.11. 16:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Ivik HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. Raha TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. Janča HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
New York Rangers - Edmonton Oilers   11.11. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Krivis OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. korka PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
3. jirvev BAR-RESTAURANT ALKA, BROUMOV - NOVÉ MĚSTO  
Česko - Katar   11.11. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. nadsamec PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
2. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
3. oficír TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
Švédsko - Itálie   10.11. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. W4RT1N BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Foffof HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
3. Sparta33 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
Colorado Avalanche - Ottawa Senators   10.11. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. KuryBosna OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Žaly HOSPODA NA KŘIŽOVATCE, ROSICE  
3. jirka91 HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
Finsko - Rusko   09.11. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. guarnere SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. JuRi RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
3. Martina MOTOREST 6, KAZNĚJOV  
Švédsko - Česko   08.11. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kozyy OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Kapurek KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
3. Janča HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
Frölunda Indians - Bílí Tygři Liberec   07.11. 19:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

AERO Odolena Voda - VSC Fatra Zlín   06.11. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. 10pivek SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Maxice BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Lucinka HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera   05.11. 18:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Skokan TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. oficír TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. ovecka HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
FC Viktorka Plzeň - SK Slavia Praha   05.11. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Dagyy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. TerryTorry BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
FC Fastav Zlín - AC Sparta Praha   05.11. 16:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Hrubes TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Foffof HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
3. mamaevza BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Ottawa Senators - Vegas Golden Knights   04.11. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Foffof HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
2. hadices HOTEL JELEN - 1, NOVÁ VČELNICE  
3. Ketty RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc   04.11. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Honza SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
2. Luke89 BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Chachar PIVNICE PIVNÍ POHOTOVOST, FRÝDEK-MÍSTEK - MÍSTEK  
HC VERVA Litvínov - Aukro Berani Zlín   03.11. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ptak0000 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. stejcek HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Hannyss TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
SK Slavia Praha - FC Villarreal   02.11. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Roger SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Paťas TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. tiper OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
Tottenham Hotspur - Real Madrid   01.11. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Džounas OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Rozervalparkund HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
3. Maara RESTAURACE U MĚDĚNÉ PÁNVE 2, BRNO - TRNITÁ  
1. SC Znojmo FK - FC Sellier & Bellot Vlašim   31.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. DeFeo HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. Pitrs HOSPŮDKA NA HŘIŠTI 3, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  
3. Radúz RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
Espanyol - Real Betis   30.10. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Janča TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Qaximo TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. HUDY RESTAURACE U MEDVĚDA, VLAŠIM  
Piráti Chomutov - HC Kometa Brno   29.10. 17:50
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. luke SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Vondry20 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. hujer POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
1. FC Slovácko - SK Slavia Praha   29.10. 15:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Leonidas7 SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Davča HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
3. Fialis KLUBOVNA, VELKÉ MEZIŘÍCÍ  
Buffalo Sabers - San Jose Sharks   28.10. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Hvězda HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
2. KuryBosna OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. Marco TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
MFK Karviná - FK Viktoria Plzeň   27.10. 20:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. JiriKuri OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Dagyy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. Punisher ROYAL CLUB, VESELÍ NAD MORAVOU  
Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav   27.10. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. cerna HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. dartanan HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Bolen BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Dinamo Riga - Avangard   26.10. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Jitulka HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. foly RESTAURACE U PUŠTÍKA, TACHOV  
Slovan - Lokomotiv   25.10. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. JiriKuri OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Hvězda HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
3. Jacob RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň   24.10. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Štefi BAR TABARIN, CHOMUTOV  
2. Kristynka PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
Deportivo La Coruňa - Girona   23.10. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Dagy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Roger SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
3. Davča HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
Slovan - Dynamo Moskva   23.10. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Ivik HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. Chachar PIVNICE PIVNÍ POHOTOVOST, FRÝDEK-MÍSTEK - MÍSTEK  
3. tomasino555 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
Formule 1 VC USA   22.10. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ZabijakTrny HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. Zelik5 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
3. darceorganu HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec   22.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Sokol TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. petrjedna APOLLO, ŽATEC  
3. ungr ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
Tottenham - Liverpool   22.10. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. AMG BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. MH7 HOSTINEC NA BETÁNI 3, PRAHA 4 - KUNRATICE  
3. Dagy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
HC Oceláři Třinec - HC Dukla Jihlava   22.10. 15:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. guarnere SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Venca Vydra KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
3. Červená růže RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
FK Jablonec - AC Sparta Praha   21.10. 18:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kabis KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
2. abuk RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
3. Zelik1 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
FC Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc   20.10. 20:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Džochy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Dagyy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. Davča HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
FC Villarreal - SK Slavia Praha   19.10. 21:05
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Vondry20 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Hrubes TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. hřìbek GRAND PLAY, PLZEŇ - SEVERNÍ PŘEDMĚSTÍ  
FC Lugano - FC Viktoria Plzeň   19.10. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. syn RESTAURACE SPORT, CHEB  
2. Ares BAR TABARIN, CHOMUTOV  
3. šenkýřka RESTAURACE SPORT, CHEB  
Chelsea FC - AS Řím   18.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Leonidas7 SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Břušek HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
3. Milanek RESTAURACE U DVOU ŠEVCŮ, PLZEŇ - JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ  
Real Madrid - Tottenham Hotspur   17.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. salic69 PIVNICE DRUŽBA, PRACHATICE II  
2. danko RESTAURACE SPORT, CHEB  
3. Zelik HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
HC Olomouc - Piráti Chomutov   17.10. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Honza NA ŠIKMÉ PLOŠE, NOVÝ JIČÍN  
2. Hasič HOSPŮDKA U SOJKY, NEDAKONICE  
3. Smrtbaniku HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
Las Palmas - Celta Vigo   16.10. 21:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň   15.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. tomasino555 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. JiriKuri OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. Monty OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
Mountfield Hradec Králové - HC Dynamo Pardubice   15.10. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Tarzan BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Atlético Madrid - Barcelona   14.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Bacina OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Praza97 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. ptak0000 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
MFK Karviná - SK Slavia Praha   14.10. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Masar RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
2. Stenly SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
3. Pavlík TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
Bohemians Praha 1905 - Baník Ostrava   13.10. 20:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
2. PAVKA VE DVORKU 2, NÝŘANY  
3. ovecka HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín   13.10. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Hrvatica NÁKERSKÁ HOSPODA, NÁKŘÍ  
2. soka RESTAURACE SPORT, CHEB  
3. piska RESTAURACE SPORT, CHEB  
Section Paloise - Gloucester Rugby   12.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. vsekaz HOSPODA NA KŘIŽOVATCE, ROSICE  
2. PrejPepa14 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. MeGi88 RESTAURACE ŽELIVKA 2, PRAHA 4 - MODŘANY  
HC Davos - Bílí Tygři Liberec   11.10. 19:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Čoča HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. teil5CFC11 PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
3. Gabus1989 ROYAL CLUB, VESELÍ NAD MORAVOU  
HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc   10.10. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ZabijakTrny HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. Bedros HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. jirka91 HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
Boston Bruins - Colorado Avalanche   09.10. 19:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Česko - San Marino   08.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Buml RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
2. hřìbek GRAND PLAY, PLZEŇ - SEVERNÍ PŘEDMĚSTÍ  
3. Martina MOTOREST 6, KAZNĚJOV  
HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno   08.10. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Eva SPORT BAR CANADA 3, KROMĚŘÍŽ  
2. vogel OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. Kluk OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
New Jersey Devils - Colorado Avalanche   07.10. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Naruš OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. citron HOSPŮDKA NA HŘIŠTI 3, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  
3. fihy HOSTINEC NA HŘIŠTI, OKŘÍŠKY  
BK Mladá Boleslav - Aukro Berani Zlín   06.10. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Prase KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
2. Radúz RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
3. Cvaky VE DVORKU 2, NÝŘANY  
Ázerbájdžán - Česko   05.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Stenly SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Vejprask HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
3. Racochejl HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
Mountfield Hradec Králové - SC Bern   04.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. lampič RESTAURACE SPORT, CHEB  
2. standa RESTAURACE SPORT, CHEB  
3. pája RESTAURACE SPORT, CHEB  
Kometa Brno - Malmö Redhawks   03.10. 19:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. daník PIVNICE RADEGAST, BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV -  
2. Spartan4 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Gregy SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
Bílí Tygři Liberec - HC Davos   03.10. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kluk OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Sanny73 TIPSPORT, FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - FRÝDLANT  
3. Petra BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Lokomotiv - SKA   02.10. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Jandys OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Pedro PIVNICE U HUBATKŮ, PRAHA 9 - VYSOČANY  
3. pepan BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Real Madrid - Espanyol   01.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. TerryTorry BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Tesina BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Bacina OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
SK Slavia Praha - FC Zbrojovka Brno   01.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Hvězda HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
2. Marťána BAR NA BAZÉNU, JIHLAVA  
3. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice   01.10. 17:40
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. tomasino555 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. teil5 PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
3. Stenly SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
FK Dukla Praha - AC Sparta Praha   30.09. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Pavlík TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Luke89 BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Boris BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Chelsea - Manchester City   30.09. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Qaximo TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Mirda HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Millo TIPSPORT, FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - FRÝDLANT  
Leicester Tigers - Exeter Chiefs   30.09. 17:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Newcastle Falcons - London Irish   29.09. 21:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kokos RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
2. Calvera RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
FK Teplice - FC Slovan Liberec   29.09. 20:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Pery RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
2. Frenk33 HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Vondry20 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
HC Dukla Jihlava - HC Vítkovice Ridera   29.09. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Qaximo TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. viking76 BAR-RESTAURANT ALKA, BROUMOV - NOVÉ MĚSTO  
3. Blecha TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
FC Viktoria Plzeň - Hapoel Beer Ševa FC   28.09. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ptak0000 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Kniha HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Stenly SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
FC Karabach - AS Řím   27.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Faboš PIVNICE KRČEK 2, UHERSKÉ HRADIŠTĚ  
2. Karel TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. PAVKA VE DVORKU 2, NÝŘANY  
Borussia Dortmund - Real Madrid   26.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ptak0000 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Voza HOSTINEC NA HŘIŠTI, OKŘÍŠKY  
3. Bedros HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
HC Kometa Brno - HC Sparta Praha   26.09. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. cert PIVNICE FINSKÁ, CHEB  
2. 198723 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. Banan BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
FC Slovan Liberec - 1. FK Slovácko   25.09. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Davča HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. ptak0000 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. Dagy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
AC Sparta Praha - FK Teplice   24.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kluk OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. JOUDA007 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
3. Kačka SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
Moto GP: VC Aragonie   24.09. 14:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Frenk33 HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. Spartan4 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. _Ala_ KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
Girona - Barcelona   23.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. teil5 PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
2. Jakob KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
3. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
Leicester - Liverpool   23.09. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Tesina BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. P.nail RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
3. Bejk HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
Connacht Rugby - Cardiff Blues   23.09. 16:15

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Gloucester Rugby - Worcester Warriors   22.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Terka RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
2. jirzizu RESTAURACE U CVIČÁKU, LIBEREC XIV-RUPRECHTICE  
Lille - Monaco   22.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kluk OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. jardaspartan POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
3. Fischa KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec   21.09. 17:10
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. FLOW PIVNICE RADEGAST, BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV -  
2. combat SPORTEX M+M JUŘIČKOVI, HORNÍ LIDEČ  
3. Faboš PIVNICE KRČEK 2, UHERSKÉ HRADIŠTĚ  
1. SC Znojmo FK - AC Sparta Praha   20.09. 18:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. May RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
2. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Jitka KLUBOVNA FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ, POŘÍČANY  
Leicester City FC - Liverpool FC   19.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Sundance Sid VE DVORKU 2, NÝŘANY  
2. Spartan1 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Kudlička SPORT KLUB TENISOVÉ KURTY, PRAHA 10 - KOLOVRATY  
Valencia - Málaga   19.09. 20:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Espanyol - Celta Vigo   18.09. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
2. Tlak SPORTEX M+M JUŘIČKOVI, HORNÍ LIDEČ  
3. M1100ob7iqop9b8 STARWIN HERNA BAR, LEDEČ NAD SÁZAVOU  
FC Viktoria Plzeň - FC Falstav Zlín   18.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. matkadraku :D NA ROZCESTÍ 1, TĚŠETICE  
2. maf HOSPŮDKA NA HŘIŠTI 3, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  
3. Pepino HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha   17.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. KuryBosna OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
3. Gaza PIVNÍ BAR 11, PRAHA 4 - CHODOV  
HC VERVA Litvínov - HC Olomouc   17.09. 17:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Mirda1 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
Formule 1 VC Singapuru   17.09. 14:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Koma BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Kosmonaut POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
3. Coco APOLLO, ŽATEC  
Atlético Madrid - Málaga CF   16.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Vyčepak HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. Jirka 89 BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
MFK Karviná - SK Sigma Olomouc   16.09. 17:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

AFC Bournemouth – Brighton   15.09. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. AMG BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Bejk HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Trny42 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
Northampton Saints - Bath Rugby   15.09. 20:40

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

FC Steaua – FC Viktoria Plzeň   14.09. 21:05
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Caly KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
2. Fischa KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
3. giovinco KLUBOVNA, VELKÉ MEZIŘÍCÍ  
SK Slavia Praha - Maccabi Tel Aviv FC   14.09. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kish BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Trny42 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
3. Rozmix HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
Liverpool FC - Sevilla FC   13.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Master HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
2. Ovečka HOTEL PANSKÝ DŮM 7, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  
3. Hujer HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
FC Barcelona - Juventus Turín   12.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Shrek76 RESTAURACE NA RŮŽKU, DOBŘANY  
2. Joey VE DVORKU 2, NÝŘANY  
3. Eda ACS ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov   12.09. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Sundance Sid VE DVORKU 2, NÝŘANY  
2. Birkow RESTAURACE U LVA 2, HRADEC KRÁLOVÉ  
3. chose SPORT KLUB TENISOVÉ KURTY, PRAHA 10 - KOLOVRATY  
FK Příbram - SK Dynamo České Budějovice   11.09. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Jedle RESTAURACE U ČÁMRSE, PRAHA 4 - CHOLUPICE  
2. Příchovice1 PŘÍCHOVICKÁ HOSPŮDKA 3, KOŘENOV - PŘÍCHOVICE  
3. Bertoluci PŘÍCHOVICKÁ HOSPŮDKA 3, KOŘENOV - PŘÍCHOVICE  
AC Sparta Praha - MFK Karviná   10.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. hajeci ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
2. abuk RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
3. simi CLUB P&P, BĚLÁ NAD RADBUZOU  
HC Sparta Praha - HC Dukla Jihlava   10.09. 15:05
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. veny vanyak ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
2. Spartan5 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. WEO BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Burnley - Crystal Palace   10.09. 14:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Dragan RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
2. Kamzíci RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
3. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
Stoke City - Manchester United   09.09. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. marpo123 POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
2. Carlos HOSPŮDKA V ALEJI, PRAHA 10 - STRAŠNICE  
3. Spacaj BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha   09.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Johny JOBE BAR CLUB HERNA, KRUPKA  
2. Koci HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
3. h0nz1k HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň   09.09. 16:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kodl99 PIVNICE DRUŽBA, PRACHATICE II  
2. Adioscz VE DVORKU 2, NÝŘANY  
3. Romek RESTAURACE U ANDĚLA 2, KROMĚŘÍŽ  
Sale Sharks - Newcastle Falcons   08.09. 20:45

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Slovan - Neftekhimik   08.09. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Trny42 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. Skálička DOBRÁ SPOLEČNOST, PRAHA 10 - HORNÍ MĚCHOLUPY  
3. Plha RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec   08.09. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. tvrdasek BAR NA BAZÉNU, JIHLAVA  
2. Camrs77 RESTAURACE U ČÁMRSE, PRAHA 4 - CHOLUPICE  
3. Projda RESTAURACE U PAVLÍČKŮ, KOLÍN VI  
Zapojte se v restauracích označených:
Sdílej Ligu hospod se svými kamarády na