Abychom Vám co nejvíce zpříjemnili zážitek z tipování, používáme soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.    Další informace

Tipující za dnešní utkání

FC Viktoria Plzeň - FCSB   23.11. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Necasinho SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. KDR BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Tonička Panenková PIVNICE ČEWA, KADAŇ  
Zobrazit všechny hráče
Juventus FC - FC Barcelona   22.11. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. FOFl HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
2. kosa VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
3. Pírko HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
Sevilla FC - Liverpool FC   21.11. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Spartan4 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
2. 10pivek SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
3. Treblinka RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
Brighton & Hove Albion FC - Stoke City   20.11. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Pírko18 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
2. losos HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Sumec HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno   19.11. 16:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. JiriKuri OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Ferdys VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
3. Lín BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
1.FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň   18.11. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Křivoš OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. bleky VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
3. Antonín Panenka PIVNICE ČEWA, KADAŇ  
Arsenal FC - Tottenham Hotspur   18.11. 13:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Martina MOTOREST 6, KAZNĚJOV  
2. Acs HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
3. Mirda HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
Gloucester Rugby - Saracens   17.11. 20:40
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Supik VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
2. Zelik6 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
3. lamik BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
BK Mladá Boleslav - Mountfield HK   17.11. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. jana22 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
2. Voza HOSTINEC NA HŘIŠTI, OKŘÍŠKY  
3. géčko PIVNICE ČEWA, KADAŇ  
Severstal Čerepovec - Avtomobilist Jekatěrinburg   16.11. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. srdicko HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. Honza SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
3. Milan RESTAURACE ŽELIVKA 2, PRAHA 4 - MODŘANY  
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov   15.11. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Roger SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Lucinka HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
3. Coco APOLLO, ŽATEC  
Anglie - Brazílie   14.11. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Vajo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
2. Pírko2 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
3. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
USK Praha - SLUNETA Ústí nad Labem   13.11. 20:30

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Slovan - Salavat Yuleav   13.11. 19:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Janča TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Tesina BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Jira VINÁRNA POD VĚŽÍ, JILEMNICE  
Formule 1 VC Brazílie   12.11. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Naruš OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Janča HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Pepino HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
Finsko - Kanada   12.11. 16:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Ivik HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. Raha TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. Janča HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
New York Rangers - Edmonton Oilers   11.11. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Krivis OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. korka PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
3. jirvev BAR-RESTAURANT ALKA, BROUMOV - NOVÉ MĚSTO  
Česko - Katar   11.11. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. nadsamec PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
2. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
3. oficír TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
Švédsko - Itálie   10.11. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. W4RT1N BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Foffof HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
3. Sparta33 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
Colorado Avalanche - Ottawa Senators   10.11. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. KuryBosna OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Žaly HOSPODA NA KŘIŽOVATCE, ROSICE  
3. jirka91 HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
Finsko - Rusko   09.11. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. guarnere SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. JuRi RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
3. Martina MOTOREST 6, KAZNĚJOV  
Švédsko - Česko   08.11. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kozyy OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Kapurek KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
3. Janča HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
Frölunda Indians - Bílí Tygři Liberec   07.11. 19:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

AERO Odolena Voda - VSC Fatra Zlín   06.11. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. 10pivek SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Maxice BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Lucinka HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera   05.11. 18:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Skokan TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. oficír TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. ovecka HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
FC Viktorka Plzeň - SK Slavia Praha   05.11. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Dagyy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. TerryTorry BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
FC Fastav Zlín - AC Sparta Praha   05.11. 16:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Hrubes TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Foffof HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
3. mamaevza BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Ottawa Senators - Vegas Golden Knights   04.11. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Foffof HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
2. hadices HOTEL JELEN - 1, NOVÁ VČELNICE  
3. Ketty RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc   04.11. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Honza SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
2. Luke89 BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Chachar PIVNICE PIVNÍ POHOTOVOST, FRÝDEK-MÍSTEK - MÍSTEK  
HC VERVA Litvínov - Aukro Berani Zlín   03.11. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ptak0000 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. stejcek HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Hannyss TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
SK Slavia Praha - FC Villarreal   02.11. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Roger SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Paťas TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. tiper OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
Tottenham Hotspur - Real Madrid   01.11. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Džounas OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Rozervalparkund HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
3. Maara RESTAURACE U MĚDĚNÉ PÁNVE 2, BRNO - TRNITÁ  
1. SC Znojmo FK - FC Sellier & Bellot Vlašim   31.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. DeFeo HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. Pitrs HOSPŮDKA NA HŘIŠTI 3, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  
3. Radúz RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
Espanyol - Real Betis   30.10. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Janča TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Qaximo TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. HUDY RESTAURACE U MEDVĚDA, VLAŠIM  
Piráti Chomutov - HC Kometa Brno   29.10. 17:50
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. luke SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Vondry20 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. hujer POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
1. FC Slovácko - SK Slavia Praha   29.10. 15:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Leonidas7 SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Davča HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
3. Fialis KLUBOVNA, VELKÉ MEZIŘÍCÍ  
Buffalo Sabers - San Jose Sharks   28.10. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Hvězda HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
2. KuryBosna OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. Marco TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
MFK Karviná - FK Viktoria Plzeň   27.10. 20:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. JiriKuri OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Dagyy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. Punisher ROYAL CLUB, VESELÍ NAD MORAVOU  
Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav   27.10. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. cerna HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. dartanan HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Bolen BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Dinamo Riga - Avangard   26.10. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Jitulka HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. foly RESTAURACE U PUŠTÍKA, TACHOV  
Slovan - Lokomotiv   25.10. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. JiriKuri OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Hvězda HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
3. Jacob RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň   24.10. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Štefi BAR TABARIN, CHOMUTOV  
2. Kristynka PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
Deportivo La Coruňa - Girona   23.10. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Dagy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Roger SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
3. Davča HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
Slovan - Dynamo Moskva   23.10. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Ivik HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. Chachar PIVNICE PIVNÍ POHOTOVOST, FRÝDEK-MÍSTEK - MÍSTEK  
3. tomasino555 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
Formule 1 VC USA   22.10. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ZabijakTrny HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. Zelik5 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
3. darceorganu HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec   22.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Sokol TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. petrjedna APOLLO, ŽATEC  
3. ungr ZAHRADNÍ HOSPŮDKA U GARDNERA 4, LOKET  
Tottenham - Liverpool   22.10. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. AMG BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. MH7 HOSTINEC NA BETÁNI 3, PRAHA 4 - KUNRATICE  
3. Dagy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
HC Oceláři Třinec - HC Dukla Jihlava   22.10. 15:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. guarnere SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Venca Vydra KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
3. Červená růže RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
FK Jablonec - AC Sparta Praha   21.10. 18:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kabis KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
2. abuk RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
3. Zelik1 HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
FC Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc   20.10. 20:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Džochy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Dagyy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. Davča HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
FC Villarreal - SK Slavia Praha   19.10. 21:05
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Vondry20 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Hrubes TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. hřìbek GRAND PLAY, PLZEŇ - SEVERNÍ PŘEDMĚSTÍ  
FC Lugano - FC Viktoria Plzeň   19.10. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. syn RESTAURACE SPORT, CHEB  
2. Ares BAR TABARIN, CHOMUTOV  
3. šenkýřka RESTAURACE SPORT, CHEB  
Chelsea FC - AS Řím   18.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Leonidas7 SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Břušek HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
3. Milanek RESTAURACE U DVOU ŠEVCŮ, PLZEŇ - JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ  
Real Madrid - Tottenham Hotspur   17.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. salic69 PIVNICE DRUŽBA, PRACHATICE II  
2. danko RESTAURACE SPORT, CHEB  
3. Zelik HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
HC Olomouc - Piráti Chomutov   17.10. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Honza NA ŠIKMÉ PLOŠE, NOVÝ JIČÍN  
2. Hasič HOSPŮDKA U SOJKY, NEDAKONICE  
3. Smrtbaniku HOSTINEC ŠPILARKA 2, POSTŘEKOV  
Las Palmas - Celta Vigo   16.10. 21:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň   15.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. tomasino555 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. JiriKuri OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. Monty OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
Mountfield Hradec Králové - HC Dynamo Pardubice   15.10. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Tarzan BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Atlético Madrid - Barcelona   14.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Bacina OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Praza97 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. ptak0000 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
MFK Karviná - SK Slavia Praha   14.10. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Masar RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
2. Stenly SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
3. Pavlík TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
Bohemians Praha 1905 - Baník Ostrava   13.10. 20:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
2. PAVKA VE DVORKU 2, NÝŘANY  
3. ovecka HOSPŮDKA KAČABAR 3, DOBRÁ  
Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín   13.10. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Hrvatica NÁKERSKÁ HOSPODA, NÁKŘÍ  
2. soka RESTAURACE SPORT, CHEB  
3. piska RESTAURACE SPORT, CHEB  
Section Paloise - Gloucester Rugby   12.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. vsekaz HOSPODA NA KŘIŽOVATCE, ROSICE  
2. PrejPepa14 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. MeGi88 RESTAURACE ŽELIVKA 2, PRAHA 4 - MODŘANY  
HC Davos - Bílí Tygři Liberec   11.10. 19:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Čoča HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. teil5CFC11 PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
3. Gabus1989 ROYAL CLUB, VESELÍ NAD MORAVOU  
HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc   10.10. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ZabijakTrny HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. Bedros HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. jirka91 HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
Boston Bruins - Colorado Avalanche   09.10. 19:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Česko - San Marino   08.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Buml RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
2. hřìbek GRAND PLAY, PLZEŇ - SEVERNÍ PŘEDMĚSTÍ  
3. Martina MOTOREST 6, KAZNĚJOV  
HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno   08.10. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Eva SPORT BAR CANADA 3, KROMĚŘÍŽ  
2. vogel OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. Kluk OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
New Jersey Devils - Colorado Avalanche   07.10. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Naruš OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. citron HOSPŮDKA NA HŘIŠTI 3, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  
3. fihy HOSTINEC NA HŘIŠTI, OKŘÍŠKY  
BK Mladá Boleslav - Aukro Berani Zlín   06.10. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Prase KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
2. Radúz RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
3. Cvaky VE DVORKU 2, NÝŘANY  
Ázerbájdžán - Česko   05.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Stenly SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
2. Vejprask HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
3. Racochejl HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
Mountfield Hradec Králové - SC Bern   04.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. lampič RESTAURACE SPORT, CHEB  
2. standa RESTAURACE SPORT, CHEB  
3. pája RESTAURACE SPORT, CHEB  
Kometa Brno - Malmö Redhawks   03.10. 19:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. daník PIVNICE RADEGAST, BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV -  
2. Spartan4 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Gregy SPORT BAR U PETRA, JIHLAVA  
Bílí Tygři Liberec - HC Davos   03.10. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kluk OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Sanny73 TIPSPORT, FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - FRÝDLANT  
3. Petra BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Lokomotiv - SKA   02.10. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Jandys OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Pedro PIVNICE U HUBATKŮ, PRAHA 9 - VYSOČANY  
3. pepan BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Real Madrid - Espanyol   01.10. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. TerryTorry BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Tesina BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Bacina OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
SK Slavia Praha - FC Zbrojovka Brno   01.10. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Hvězda HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
2. Marťána BAR NA BAZÉNU, JIHLAVA  
3. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice   01.10. 17:40
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. tomasino555 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. teil5 PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
3. Stenly SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
FK Dukla Praha - AC Sparta Praha   30.09. 20:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Pavlík TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Luke89 BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Boris BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Chelsea - Manchester City   30.09. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Qaximo TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. Mirda HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Millo TIPSPORT, FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - FRÝDLANT  
Leicester Tigers - Exeter Chiefs   30.09. 17:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Newcastle Falcons - London Irish   29.09. 21:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kokos RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
2. Calvera RADEGASTOVNA ALFA, TŘEBÍČ - HORKA-DOMKY  
FK Teplice - FC Slovan Liberec   29.09. 20:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Pery RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
2. Frenk33 HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Vondry20 TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
HC Dukla Jihlava - HC Vítkovice Ridera   29.09. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Qaximo TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
2. viking76 BAR-RESTAURANT ALKA, BROUMOV - NOVÉ MĚSTO  
3. Blecha TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
FC Viktoria Plzeň - Hapoel Beer Ševa FC   28.09. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ptak0000 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Kniha HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Stenly SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
FC Karabach - AS Řím   27.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Faboš PIVNICE KRČEK 2, UHERSKÉ HRADIŠTĚ  
2. Karel TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
3. PAVKA VE DVORKU 2, NÝŘANY  
Borussia Dortmund - Real Madrid   26.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ptak0000 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. Voza HOSTINEC NA HŘIŠTI, OKŘÍŠKY  
3. Bedros HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
HC Kometa Brno - HC Sparta Praha   26.09. 17:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. cert PIVNICE FINSKÁ, CHEB  
2. 198723 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. Banan BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
FC Slovan Liberec - 1. FK Slovácko   25.09. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Davča HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. ptak0000 OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
3. Dagy TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL PUKLICE, PUKLICE  
AC Sparta Praha - FK Teplice   24.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kluk OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. JOUDA007 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
3. Kačka SPORT CAFÉ 3, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3  
Moto GP: VC Aragonie   24.09. 14:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Frenk33 HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
2. Spartan4 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. _Ala_ KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
Girona - Barcelona   23.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. teil5 PIVNICE U CHMELÍŘŮ, ROKYCANY  
2. Jakob KULTURNÍ DŮM MILAVČE, MILAVČE  
3. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
Leicester - Liverpool   23.09. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Tesina BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. P.nail RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
3. Bejk HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
Connacht Rugby - Cardiff Blues   23.09. 16:15

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Gloucester Rugby - Worcester Warriors   22.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Terka RESTAURACE PAVLÍČEK, PLÁNICE  
2. jirzizu RESTAURACE U CVIČÁKU, LIBEREC XIV-RUPRECHTICE  
Lille - Monaco   22.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kluk OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. jardaspartan POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
3. Fischa KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec   21.09. 17:10
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. FLOW PIVNICE RADEGAST, BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV -  
2. combat SPORTEX M+M JUŘIČKOVI, HORNÍ LIDEČ  
3. Faboš PIVNICE KRČEK 2, UHERSKÉ HRADIŠTĚ  
1. SC Znojmo FK - AC Sparta Praha   20.09. 18:15
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. May RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
2. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Jitka KLUBOVNA FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ, POŘÍČANY  
Leicester City FC - Liverpool FC   19.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Sundance Sid VE DVORKU 2, NÝŘANY  
2. Spartan1 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. Kudlička SPORT KLUB TENISOVÉ KURTY, PRAHA 10 - KOLOVRATY  
Valencia - Málaga   19.09. 20:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Espanyol - Celta Vigo   18.09. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
2. Tlak SPORTEX M+M JUŘIČKOVI, HORNÍ LIDEČ  
3. M1100ob7iqop9b8 STARWIN HERNA BAR, LEDEČ NAD SÁZAVOU  
FC Viktoria Plzeň - FC Falstav Zlín   18.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. matkadraku :D NA ROZCESTÍ 1, TĚŠETICE  
2. maf HOSPŮDKA NA HŘIŠTI 3, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  
3. Pepino HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha   17.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. KuryBosna OFSAJD ARÉNA, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  
2. ijo RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
3. Gaza PIVNÍ BAR 11, PRAHA 4 - CHODOV  
HC VERVA Litvínov - HC Olomouc   17.09. 17:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Mirda1 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
Formule 1 VC Singapuru   17.09. 14:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Koma BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Kosmonaut POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
3. Coco APOLLO, ŽATEC  
Atlético Madrid - Málaga CF   16.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Vyčepak HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. Jirka 89 BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
3. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
MFK Karviná - SK Sigma Olomouc   16.09. 17:00

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

AFC Bournemouth – Brighton   15.09. 21:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. AMG BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Bejk HOSTINEC NA KOPEČKU 5, CHRAST  
3. Trny42 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
Northampton Saints - Bath Rugby   15.09. 20:40

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

FC Steaua – FC Viktoria Plzeň   14.09. 21:05
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Caly KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
2. Fischa KOVÁRNA PUB 2, PŘÍBOR  
3. giovinco KLUBOVNA, VELKÉ MEZIŘÍCÍ  
SK Slavia Praha - Maccabi Tel Aviv FC   14.09. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kish BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
2. Trny42 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
3. Rozmix HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
Liverpool FC - Sevilla FC   13.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Master HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
2. Ovečka HOTEL PANSKÝ DŮM 7, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  
3. Hujer HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
FC Barcelona - Juventus Turín   12.09. 20:45
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Shrek76 RESTAURACE NA RŮŽKU, DOBŘANY  
2. Joey VE DVORKU 2, NÝŘANY  
3. Eda ACS ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov   12.09. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Sundance Sid VE DVORKU 2, NÝŘANY  
2. Birkow RESTAURACE U LVA 2, HRADEC KRÁLOVÉ  
3. chose SPORT KLUB TENISOVÉ KURTY, PRAHA 10 - KOLOVRATY  
FK Příbram - SK Dynamo České Budějovice   11.09. 17:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Jedle RESTAURACE U ČÁMRSE, PRAHA 4 - CHOLUPICE  
2. Příchovice1 PŘÍCHOVICKÁ HOSPŮDKA 3, KOŘENOV - PŘÍCHOVICE  
3. Bertoluci PŘÍCHOVICKÁ HOSPŮDKA 3, KOŘENOV - PŘÍCHOVICE  
AC Sparta Praha - MFK Karviná   10.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. hajeci ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
2. abuk RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
3. simi CLUB P&P, BĚLÁ NAD RADBUZOU  
HC Sparta Praha - HC Dukla Jihlava   10.09. 15:05
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. veny vanyak ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA, ROKYCANY - NOVÉ MĚSTO  
2. Spartan5 HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
3. WEO BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
Burnley - Crystal Palace   10.09. 14:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Dragan RESTAURACE NA MÁNESCE 7, PROSTĚJOV  
2. Kamzíci RESTAURACE NA LAPAČCE, ŠENOV  
3. Spartan HOSTINEC U KOLOUŠKŮ, VAL - HAMR  
Stoke City - Manchester United   09.09. 18:30
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. marpo123 POHOSTINSTVÍ U BRUTHANSŮ, VRBČANY  
2. Carlos HOSPŮDKA V ALEJI, PRAHA 10 - STRAŠNICE  
3. Spacaj BAR - HERNA NA ZASTÁVCE 2, PROSTĚJOV  
SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha   09.09. 18:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Johny JOBE BAR CLUB HERNA, KRUPKA  
2. Koci HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
3. h0nz1k HOSPODA U HŘIŠTĚ, KYŠICE  
FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň   09.09. 16:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Kodl99 PIVNICE DRUŽBA, PRACHATICE II  
2. Adioscz VE DVORKU 2, NÝŘANY  
3. Romek RESTAURACE U ANDĚLA 2, KROMĚŘÍŽ  
Sale Sharks - Newcastle Falcons   08.09. 20:45

V utkání nebyla žádná správná odpověď.

Slovan - Neftekhimik   08.09. 19:00
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. Trny42 HOSPODA U PAVLA, CHRASTAVA  
2. Skálička DOBRÁ SPOLEČNOST, PRAHA 10 - HORNÍ MĚCHOLUPY  
3. Plha RESTAURACE U DUCHANŮ, ŠENOV  
HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec   08.09. 17:20
Pořadí Přezdívka Hospoda Info
1. tvrdasek BAR NA BAZÉNU, JIHLAVA  
2. Camrs77 RESTAURACE U ČÁMRSE, PRAHA 4 - CHOLUPICE  
3. Projda RESTAURACE U PAVLÍČKŮ, KOLÍN VI  
Zapojte se v restauracích označených:
Sdílej Ligu hospod se svými kamarády na